Over ons

LTC Logistics BV is een vervoersbedrijf die gespecialiseerd is in containervervoer. Het bedrijf is in 2010 opgericht door eigenaar Leo van der Stap. Door een hechte samenwerking met opdrachtgevers is het bedrijf nog steeds groeiende. Het bedrijf hecht zeer veel waarde aan kwaliteit en correcte informatie. Ook bieden wij veel service en kwaliteit, mede door onze kennis in de transportwereld.

Ons team

Ons bedrijf is gevestigd in Rotterdam en bestaat uit de volgende personen:

 

Leo A. van der Stap                      
Owner/ Inhaber                            
Tel. +31(0)10 2832319                 
Mob. +31(0)6 23758716               
leo@ltclogistics.nl                         

Jeffrey R. Blankestijn
Operations manager/ Betriebsleiter
Tel. +31(0)10 2832318
Mob. +31(0)6 23758728
jeffrey@ltclogistics.nl

Tom van der Stap
Customer service / Management
Tel. +31(0)10 2832310
tom@ltclogistics.nl

DISPATCH/ DISPO

Orders/ Order requests /
Auftragen/ Auftrag anfragen :  orders@ltclogistics.nl

DISPATCH PHONE AFTER OFFICE HOURS (16:30hour) >>>> 0031653429459 <<<<

Carla de Beer
Supervisor Dispatch/ Dispo (upcoming days dispatch/  kommende Tage Dispo)
Tel. +31(0)10 2832310
Mob. +31(0)6 28559172
carla@ltclogistics.nl

Maarten Booi
Sr. Dispatcher / Disponent (upcoming days dispatch/  kommende Tage Dispo)
Tel. +31(0)10 2832310
Mob. +31(0)6 40691793
maarten@ltclogistics.nl

 

Michael van Oudenaarden
Supervisor Dispatch/ Dispo (Current Day/  Aktueller Tages Dispo)
Tel. +31(0)10 2832315
Mob. +31(0)6 18916559
michael@ltclogistics.nl

John J. Assenberg
Dispatcher/ Disponent (Current Day/  Aktueller Tages Dispo)
Tel. +31(0)10 2832310
Mob. +31(0)6 28559176
john@ltclogistics.nl

Hans Klijn 
Dispatcher/ Disponent (Current Day/  Aktueller Tages Dispo)
Tel. +31(0)10 2832313
Mob. +31(0)6 30604374
hans@ltclogistics.nl

CUSTOMER SERVICE/ KUNDENBETREUUNG

CMR REQUESTS: cmr@ltclogistics.nl

Maxime Roosen 
Customer service representative/ Operative Kundenbetreuung

+31(0)10 2832317
maxime@ltclogistics.nl

Jeroen Hoek 
Customer service representative/ Operative Kundenbetreuung
Tel. +31(0)10 2832312
Mob. +31(0)6 30603537
jeroen@ltclogistics.nl

 

Kernwoorden voor ons bedrijf zijn:

  • Kwaliteit
  • Goede service
  • Correcte en eerlijke informatie
  • Betrouwbaarheid
  • Snelheid
  • Zeggen wat we doen en doen wat we zeggen.
  • Eerlijkheid!