Over ons

LTC Logistics BV is een vervoersbedrijf die gespecialiseerd is in containervervoer. Het bedrijf is in 2010 opgericht door eigenaar Leo van der Stap. Door een hechte samenwerking met opdrachtgevers is het bedrijf nog steeds groeiende. Het bedrijf hecht zeer veel waarde aan kwaliteit en correcte informatie. Ook bieden wij veel service en kwaliteit, mede door onze kennis in de transportwereld.

Ons team

Ons bedrijf is gevestigd in Rotterdam en bestaat uit de volgende personen:

Leo van der Stap
Owner/ Geschäftführer
Tel. +31(0)10 2832319
Mob. +31(0)6 23758716
leo@ltclogistics.nl

Jeffrey R. Blankestijn
Operations manager/ Betriebsleiter
Tel. +31(0)10 2832318
Mob. +31(0)6 23758728
jeffrey@ltclogistics.nl

DISPATCH/ DISPO

planning@ltclogistics.nl
Opdrachten/ Auftragen nur nach: orders@ltclogistics.nl

Carla de Beer
Sr. Dispatcher / Disponent
Tel. +31(0)10 2832310
Mob. +31(0)6 53429459
carla@ltclogistics.nl

Michael van Oudenaarden
Dispatcher/ Disponent
Tel. +31(0)10 2832315
Mob. +31(0)6 volgt
michael@ltclogistics.nl

Hans Klijn 
Dispatcher/ Disponent
Customer service representative/ Operative Kundenbetreuung
Tel. +31(0)10 2832313
Mob. +31(0)6 30604374
hans@ltclogistics.nl

VOLGT 
Dispatcher/ Disponent
Tel. +31(0)10 2832310
Mob. +31(0)6 ****

VOLGT 
Dispatcher/ Disponent
Tel. +31(0)10 2832310
Mob. +31(0)6 ****

CUSTOMER SERVICE/ KUNDENBETREUUNG

CMR REQUESTS: cmr@ltclogistics.nl

Jeroen Hoek
Supervisor Customer Service
Tel. +31(0)10 2832312
Mob. +31(0)6 30603537
jeroen@ltclogistics.nl

Maxime Roosen 
Customer service representative/ Operative Kundenbetreuung

+31(0)10 2832317
maxime@ltclogistics.nl

Kernwoorden voor ons bedrijf zijn:

  • Kwaliteit
  • Goede service
  • Correcte en eerlijke informatie
  • Betrouwbaarheid
  • Snelheid
  • Zeggen wat we doen en doen wat we zeggen.
  • Eerlijkheid!